piątek, 6 września 2013

Wyprawa "Czarne->Bałtyckie 2013"

Nadszedł ten czas!
Po intensywnej pracy za granicą wróciłem do domu na 4 dni i szykuję się do tegorocznej wyprawy rowerowej. Tym razem na wyjazd ruszam z Kamilem- znanym Wam z majówki "Wzdłuż wybrzeża 2013".

Plan wyjazdu wyglada następujaco:
-w niedzielę wieczorem ruszam pociągiem z Łukowa do Przemyśla, gdzie spotykam się z kamilem,
-z Przemyśla ruszamy rowerami do Lwowa, z którego to miasta mamy o 14:00 (czasu ukraińskiego) pociąg do Symferopola (Krym),
-Z Symferopola jedziemy mniej wiecej taką trasą:


Wyświetl większą mapę

Objedziemy Krym zwiedzając Symferopol, Sewastopol oraz Jałtę. Chcemy przenocować na stepach krymskich z widokiem na Morze Czarne. Chcemy wykąpać się w Morzy Czarnym i kaleczyć stopy na kamienistych plażach Krymu. Chcemy sfotografować Jaskółcze Gniazdo, meczet Dżuma-Dżami. Chcemy wejść pod wodospad Dżurla i obejrzeć Dolinę Przywidzeń. Chcemy przejechać Szosą Transfogaraską...chcemy...jechać rowerem i żyć pełnią życia! A co się uda? Zobaczymy...

Wyjeżdżam naturalnie w stylu bikepacking, bez bagażników i typowych sakw. Bagażu (już teraz widzę) będzie dużo więcej niż w Alpy, ale ponieważ będziemy poruszali się po asfaltach i szutrach- mogę sobie na to pozwolić.

Nowością będzie relacja sms-owa na żywo, możecie śledzić nasze poczynania pod zakładką "Czarne->Bałtyckie na żywo" widoczną u góry strony. W komentarzach dopingujcie nas do jazdy.:)

OUTH-owcy, spóźnię się na rok akademicki, nie wiem ile, ale nie pozwólcie wykreślić mnie z listy studentów:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz