piątek, 24 stycznia 2014

CUMULUS Windy-Wendy w zimowej szacie.

Lepiej czytać i oglądać zdjęcia? 

A może posłuchać i obejrzeć film?:)

Jakby nie było...zapraszam na film opisujący wiatrówkę Windy-Wendy!


Info tech:
-mam nadzieję, że głos jest lepszy niż w moim ostatnim filmie (o sztycach rowerowych), tym razem nagrywałem bez obudowy wodoszczelnej,
-oglądamy w fullHD

3 komentarze:

 1. Rafał, super robota z videorecenzjami! Brawo! Wypadasz świetnie, opowiadasz ciekawie, czekam na następne! Żeby nie było, że sama wazelina leci, mógłbyś być bliżej kamery momentami i więcej gestykulować opowiadając zamiast trzymać ręce w kieszeni!

  Blogosfera polska milczy w komentarzach, bo ich chyba wszystkich szlak trafił ;-) Z zazdrości! ;-)

  Czekam mocno na wideorecenzje Twoich własnych produktów, to dużo ciekawsze niż testy dla innych! Chyba, że już gdzieś są a ja nie zauważyłem?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki! Tak miłe słowa (i konstruktywna krytyka) motywują do dalszych działań!

  Videorecenzje z moimi produktami też mam w planach, najpierw co prawda chciałbym może zainwestować w jakiś inny sprzęt bo GoPro trochę słabo radzi sobie z dźwiękiem...

  OdpowiedzUsuń
 3. Rafał, sprzęt do kręcenia który masz daje spokojnie radę, ja nie widzę z tym najmniejszego problemu. Jest HD, można wrzucać na vimeo, co więcej chcieć? Pomału może i warto kupić lepszy sprzęt, ale nie przesadzajmy, to nie jest najważniejsze. Profesjonaliści w dużych stacjach miewają gorszy dźwięk, jeśli mam się przyczepiać ;-) Może wystarczy jakiś zewnętrzny mikrofon do Go Pro?

  Cieszę się, że będą recenzję Twoich własnych produktów! Czekam i kibicuję!

  Radek

  OdpowiedzUsuń